2 Ağustos 2012 Perşembe

Küba Night

Hakanla birlikte iş çıkışı eve geliyoruz. Apartman girişinde apartmana yeni birilerinin eşyalarının taşındığını görüyoruz. “Üst kattaki boş daireye birileri gelmiş baksana” diyorum. Evimize giriyoruz.
4 kartlı bir apartmanın üçüncü katında yaşayan iki bekar arkadaşız. Apartman sakinleri tarafından özellikle eve kız attığımız için çok fazla sevilmiyoruz. Aynı şirkette çalışıyoruz. Akşam yemekten sonra biraz merakla yeni taşınılan eve gidiyoruz. Aslında buna çok istekli değiliz, sonuç itibarı ile orta yaşlı karı kocanın olduğu klasik bir ailenin taşındığından neredeyse eminiz. Kapıyı çalıyoruz ve balıketli esmer bir kız açıyor kapıyı. “Merhaba” diyoruz, “Biz alt kat komşularınız, hoş geldiniz”. Kız içeriye dönüp bağırıyor “Didem gelir misin ?”. Az sonra en az ilki kadar güzel bir afet daha çıkıyor. Her iki kızda şort ve askılı bodyleri ile gayet rahat giyimliler. Kızlarla tanışıyoruz, isimleri Didem ve Aynur. Üniversiteyi geçen yıl bitirmişler ve her ikisi de araştırma görevlisi olarak kalmışlar. “Ben Cem diyorum ve bu da arkadaşım Hakan”. Ayaküstü tanışma faslından sonra eve geri dönüyoruz. “Ben Aynur’a bittim, bu kızı sikmezsem bana rahat yok” diyor Hakan, bende Didem için aynı şeyleri kafamdan geçiriyorum.
Günler geçtikçe arkadaşlığımız ilerliyor. Marifetli kızlar yaptıkları yemeklerden bize gönderirken, bizde ara ara evde yaptığımız Küba ve Latin gecelerine onları davet ediyoruz. Bu gecelerde evde sadece Küba ve Latin müziği çalınıyor, tekila içiliyor. Evde kendi oluşturduğumuz bu sıcak ve samimi ortam kızların bize karşı daha da rahat olmasını sağlıyor. Aynur askerde bir erkek arkadaşı olmasına karşın çok rahat. Özellikle Hakanla dans ederken vücudunu ona yapıştırması Hakanı çileden çıkarmaya yetiyor. Didem ise biraz daha çekingen. Hafif çakırkeyf olduğumuz bir Latin gecemizde Aynur’un ondan “Kutsal Bakire” diye söz etmesi konuyu özetliyor aslında. Belki de bekaretini evliliğe saklıyor, ya da doğru erkeği bulma arayışında.
Haftasonu kızları Küba gecemize davet ediyoruz. Tuz ve tekila ve ince dilim limonlar hazır. Salon  mumlarla aydınlanırken Küba ezgileri salonu tamamlıyor. İlk shot’lar dolduruluyor, parmaktaki tuzlar yalanıp tekilalar fondipleniyor ve sonra limonla eziliyor. Derken ikinciler gidiyor peşi sıra. Bilgisayarda “Chan Chan” çalarken farklı bir şekilde tekila içmek istediğimi söylüyorum. Ama bunun için Didem’in yardımına ihtiyacım var, kabul ediyor. Halıya yatırarak bodysini sütyenine kadar sıyırıyorum. Dilimlenmiş ince limonu dudaklarının arasına sıkıştırıp göbek deliğinin üst kısmına hafifçe tuz bırakıyorum. Göbek deliğineyse biraz tekila. Dilimle tuzu yalarken irkildiğini hissediyorum, göbek deliğinden tekileyı hülediyor ve dudaklarımla dudaklarından limonu çekerken öpüyorum Onu. Aynur ve Hakan hayranlıkla bizi seyrediyorlar. Ve sonrasında evde “Bravo” sesleri yükseliyor. Tekilaları shotlamaya devam ediyoruz.
Yaklaşık 1 saat sonra Aynur ve Hakan, Hakan’ın odasına doğru yol almaya başlıyorlar. Müziğin sesini hafif kısıyorum ve Didemin yanına oturuyorum. İkimizin de kafası çakırkeyf. Az sonra Hakan’ın odasından önce gülüşme sesleri geliyor, sonra ufaktan inleyişler. Çok geçmeden Aynur’un böğürürcesine zevk çığlıklarını ve yatağın gıcırtısını duyuyoruz. “İkisi de fena azmış baksana” diyorum, Didem de kafasını sallayarak ve gülümseyerek onaylıyor beni. Birkaç dakika daha inlemeler geliyor ve kesiliyor. Sonra Hakan’ın odasının kapısının açılma sesi geliyor. Açık olan salon kapısından hol görünüyor ve holde Aynur beliriyor. Tamamen çıplak ve eliyle amını sanki tıpa yapmış gibi kapatarak tuvalete gidiyor. Prezervatif kullanmaktan nefret ettiğimizden Hakan’ın Aynur’un amının içine boşaldığı kolayca anlaşılıyor. Aynur temizlenip tekrar odaya geçerken gözüm memelerine takılıyor, büyük ama dik ve şekilli memeleri var. Kafamı Didem’e çevirdiğim anda bana “Aynur’un memeleri çok hoşuna gitti galiba” diyor. “Seninkileri tercih ederim” dediğim anda dudaklarımız birleşiyor.
Dillerimiz birbirlerini yılan gibi sarıyor ve dans etmeye başlıyor. Ellerim belinde birleşiyor ve daha da kendime çekiyorum. Vücudunun tüm hatlarını hissediyorum şimdi. Dudaklarını biraz daha emip boynunu yalamaya başlıyorum, ufak ufak inliyor. Boynunu yalayarak kulak memesine geliyor ve dudaklarımın arasına alıp emmeye başlıyorum. Ara ara nazikçe ısırıyorum ve her ısırığım yüksek tonlu bir inlemeyle karşılık buluyor. Sağ elimi memelerinin üzerine getirip okşamaya başlıyorum. “Hadi şu fazlalıklarını atalım” diyorum ve dudaklarını ısırarak “Peki” diyor. Önce body çıkıyor, elimi arkasına uzatıp tek hamlede sütyenin kopçasını çözüyorum, sütyen önüne düşüyor ve memeleri açığa çıkıyor. Aynur’un memelerinden biraz daha küçük ama daha dik ve şekilli memeleri var. Uçları tam sevdiğim gibi. Siyaha yakın renkli ve büyük meme uçlarını sevmiyorum. Dideminkiler ise kahverengimsi ve küçük. Meme uçları şişmiş durumda ve dudaklarımı hemen sağ meme ucuna dayıyorum. Dudaklarımın arasına hapsedip emerken dilim içeride meme ucunun etrafında dönerek onu daha fazla uyarıyor. Diğer meme ucuna geçip aynı şeyleri ona da yapıyorum ve yalayarak göbek deliğine geliyorum. Göbek deliğinin etrafını ve içini dilimle keşfediyorum. Didem kanepeye uzanıp bu keşfimi daha rahat yapmamı sağlıyor.
Şortunu ve külotunu birlikte çıkarmak istediğimde “Külot kalsın lütfen, bakireyim unutma” diyor. Şortunu çıkarıyorum. Açık mavi renkli g-stringi amını ancak kapatırken, göt deliğinin etrafı rahatlıkla görülüyor. Külotun üzerindeki ıslaklık aldığı zevki gösteriyor ve bacaklarının arası amına ait o mükemmel koku ile kaplı. Külotunu hafif aşağı çekip klitorisini dilimin ucuyla yalıyorum ve aynı anda meme uçlarını parmaklarımla sıkıyorum. Titremeye başlıyor ve ilk orgazmına çok çabuk ulaşıyor.

Kendine geldiği anda kalkıp beni tamamen soyuyor. Önümde diz çöküp sikimin başını dudaklarının arasına alarak emmeye başlıyor. Ara sıra dişleri sikime değip acıtsa da müthiş zevk alıyorum. Sikimin ilk yalanması değil ama bu ölçüde acemice yalanması aşırı zevk veriyor bana. Ara sıra sikimin başının alt kısmını diliyle uyarıyor. İlk defa oral sex yapmadığı belli ama kesinlikle kompedan değil. Yumurtalarımı ara ara okşuyor. Sikim iyice sertleştiğinde bırakıyor beni. Boşalmadığım için sikim kemik gibi ve kasıklarım yanıyor. Ben de ayağa kalkıyorum ve kendime çekerek öpüşmeye başlıyorum. Öpüşürken salon kapısından çıkıp hole geçiyoruz. Hol salonda yanan mumlardan dolayı loş bir aydınlık içinde. Didem’in ellerini bileklerinden tutup başının üzerinde birleştirerek duvara dayıyorum. Sikimi bacaklarının arasına sokarak sürtünmeye başlıyorum ve dillerimiz tekrar buluşuyor. Amı iyice sulu olmasına rağmen külotu rahatsızlık veriyor ve bunu söylüyorum. Külotunu çıkarmama izin veriyor ama çok dikkatli olmam konusunda uyarısını yineliyor. Külotu bir çırpıda ayak uçlarına düşüyor ve öpüşmemiz devam ediyor. Yaklaşık bir dakika sonra tutup duvara karşı döndürüyorum ve sırtını yalamaya başlıyorum. Sırtından aşağı iniyorum, elleriyle kalçalarını ayırtıp amını ve göt deliğini dilimle uyarıyorum. Dilim göt deliğine değdiği anda irkiliyor ama sonra hemen alışıyor buna.
Ayağa kalkıp sikimi yine amının dudaklarının arasına gelecek şekilde koyup sürtünmeye başlıyorum. “Lüfen dikkat et” diyor zevkten inlerken. Bir ara geriye doğru iyice çekilip ileri ittirirken sikimin başı amının deliğine geliyor. Göbeğinden ve omuzbaşından tutup ileri ittiriyorum bir anda. Sıcacık ve dar bir delik, aynı zamanda kaygan. Sikimi sarıyor her tarafıyla. Sikim sanki ufacık bir engele takılıyor ama yıkıp geçiyor anında. Didemin çığlığı dolduruyor holü o anda. “Sana dikkat et demiştim” deyip ağzına götürdüğü elini ısırıyor bir yandan. Sikimi hafif çekiyorum dışarı doğru. Bekaret kanı sikime ve amının etrafıyla bacak arasına bulaşmış.
Yavaş ve ritmik hareketlerle gidip gelmeye başlıyorum. Bir yandan inlerken bir yandan da ”Odana geçelim, şimdi yakalanacağız” diyor. Çok geçmeden Hakan’ın kapısı açılıyor ve Aynur görünüyor kapıda. Önce bir hayret çığlığı atıp yanımıza geliyor hemen. Eğilip Didem’in amına bakıyor ve bağırıyor “Hakan koş, orospu bekaretini vermiş”. Hakan kapıda belirip gülümseyerek konuşuyor “E kızım ben sana demiştim, bu gece Cem’den kurtuluşu yok Onun diye” İkisi de yanı başımıza gelip bizi seyrederken hızlanıyorum. Aynur bir anda elini Didem’in klitorisine atıyor ve sanki bu hareketi beklermiş gibi Didem ohlaya ohlaya boşalmaya başlıyor. Bende bu ıslak ve taze ama dayanamayıp Didem’in içine boşalmaya başlıyorum. Sikimi geri çektiğimde ise kan ve sperm karışımı bacaklarından akıyor Didem’in.
Banyoda temizlenip salona geçiyoruz. Hakan ve Aynur birer tekila daha yuvarlıyorlar bize bakarak. Çift olarak karşılıklı kanepelere oturuyoruz, hepimiz çıplağız. Didem bacak arasını gizlemeye çalışırken Aynur onunla dalga geçercesine konuşuyor “Kızım artık rahatlıkla açıp gösterebilirsin, kurtuldun bekaretinden”. Karşılıklı gülümseyip birer tekilada biz shotluyoruz. Aynur Hakan’ın önünde domalarak Hakan’ın sikini yalamaya başlıyor. Aynı anda bir eliyle kalçalarını ayırarak deliklerini de bize gösteriyor. Amından beyaz sular süzülüyor, göt deliğinin ise hafif aralık olduğu, daha önce götten sikiştiği belli. Hakan’ın sikini gırtlağının en derinlerine kadar sokup çıkarıyor. Sonra bir anda bana dönüyor ve sikimi ağzına alıyor. Beni vakumlarken Hakan Aynur’un arkasına geçiyor ve amına hızlıca girerek sikmeye başlıyor. Hakan Aynur’u sertçe siktikçe Aynur beni daha istekli emiyor. Didem ise elini amının üzerine koyarak kendini okşamaya başlamış bile.
Hakan Aynur’un içinden çıkıp kanepeye oturuyor, Aynur da gidip Hakan’ın kucağına oturarak zıplamaya başlıyor. Zıplarken elleriyle kalçalarını ayırıp deliklerini ve nasıl sikildiğini bize daha net seyrettiriyor. Amının içine yarak her girip çıktığında göt deliği de uyumlu bir şekilde açılıp kapanıyor. Az sonra Aynur’un sesi duyuluyor “Cem hadi, götüm seni istiyor”. Ayağa kalkıp arkadan yaklaşıyorum ve hala ıslak olan yarağımı Aynur’un göt deliğine dayıyorum. Biraz ittiriyorum ve daha önceden yarakla tanışık olan delik sikimin başını almakta zorlanmıyor. Ben bastırdıkça Aynur’un çığlıkları odayı sarıyor. Aramızda tost olan Aynur iki deliği de dolu şekilde ve gözleri kapalıyken bir yandan da bağırıyor “Sikin beni erkeklerim, dağıtın deliklerimi”. Hakanla belirli bir ritim tutturup sikmeye devam ediyorken Aynur titriyor ve boşalmaya başlıyor.
Kendine geldiğinde kafasını arkasına çevirip “Hadi git orospunu bir daha sik” diyor. Götünden çıkıp sikimi temizliyorum. Bizi izleyen Didem bacaklarını açmış ve klitorisine sertçe bastırarak kendini zevke getirmiş durumda. Yanına gidip oturuyorum. Ayağa kalkıyor ve yavaşça sikimin üzerine oturup kendini bırakıyor. Zaten ıslak olan delik yarısına kadar sikimi alıyor ve Didem hızla oturup kalkmaya başlıyor. Bir yandan da meme uçlarını ağzıma alıp emiyorum. Hakan ve Aynurda yanımıza geliyor ve aynı pozisyonda sikişmeye devam ediyor. Aynur dudaklarını uzatıp Didem’in dudaklarını kaparken Hakan da doğrulup Didem’in boşta kalan memesini emmeye başlıyor. İki kadın iki sert yarağın üzerine olanca hızlarıyla ve sertçe otururken odanın içi zevk, am ve tekila kokuyor.
Önce Hakan titriyor ve gelirken Aynur’un kalçalarına tokat atıyor. Aynur ise Hakan’a eşlik edercesine çığlık çığlığa boşalmaya başlıyor.  Didem kucağımda daha da sert ve hızlı zıplamaya başlıyor. Aynur kalkarak Didemin arkasına geçiyor ve taşaklarımı yalamaya ve ağzına alıp emmeye başlıyor. Bir ara Didem’i tutuyor, yarağımı amından çıkarıp uzun uzun emiyor. Daha sonra Didemin de amını yalayıp sikimi elleriyle tekrar arkadaşının amına yerleştiriyor. Didem kucağımda zıplamaya kaldığı yerden devam ediyor ve çok geçmeden “Boşalıcam, boşalıcam” diye bağırarak geliyor. Fazla dayanamıyorum, alttan sertçe birkaç kez daha amına girip son hamlede köküne kadar giriyorum ve içine boşalmaya başlıyorum. Boşalmam bittiği anda Aynur’un eli sikimi amdan çıkarıyor ve ağzına alıp bulaşmış döllerle sikimin içindeki dölleri emiyor, müthiş bir duygu.
Gece neredeyse sabaha kavuşmak üzere, Küba gecemiz sonlanıyor…        

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir göz atayım hele neler neler yazmışsın